Unterer

Ogłoszenie pracy

To co robicie w czasie wolnym jest nam obojętne…

…ważne, żebyście przychodzili do biura zmotywowani

Unterer to usługi na najwyższym poziomie. W Europie należymy do liderów branży.

W ramach strategii rozwoju w Europie poszukujemy pracowników, którzy dołączą do naszego Teamu w Legnicka Business House przy ul. Legnickiej 56 (Magnolia Park) we Wrocławiu na stanowisko:

Transport Manager / Spedytor międzynarodowy

Twój zakres obowiązków:

Planowanie, organizowanie i nadzór wpływających zleceń

Samodzielne pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników

Komunikacja i negocjacje z miedzynarodowymi partnerami biznesowymi

Dbanie o wysoką jakość usług spedycyjnych jakie oferujemy klientom

Optymalizacja procesów operacyjnych

Sporządzanie wycen na potrzeby procesów przetargowych

Współpraca z innymi oddziałami firmy

Benefity:

Dofinansowanie zajęć sportowych

Prywanta opieka medyczna

Dofinasowanie nauki języków

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Nasze wymagania:

Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym profilu (Rozpatrzymy również kandydatury zmotywowanych osób spoza branży)

Bardzo dobra znajomość międzynarodowego rynku transportowego

Orientacja na cel

Umiejętność budowania pozytywnych i długotrwałych relacji z klientem i przewoźnikiem

Dobra organizacja pracy, chęć do nauki i bardzo dobra komunikatywność

Umejętność pracy pod presją czasu, podejmowania szybkich i trafnych decyzji oraz rozwiązywania problemów

Swobodna komunikacja w języku niemieckim lub/ i angielskim

Mile widziana znajomość dalszych języków obcych

Twoja aplikacja:

Prześlij list motywacyjny
Prześlij CV

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym zespole i międzynarodowym środowisku. Pracę pełną wyzwań, wraz z narzędziami niezbędnymi do pracy i doskonałą okazją rozwoju. Wysokie wynagrodzenie podstawowe i premię uzależnioną od wyników własnych i całego zespołu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Unterer OCW Sp. z o.o.
ul. Legnicka 56
54-204 Wrocław